admin/ Październik 26, 2016/ INSPIRACJE/ 0 comments

Srebrny zegarek to akcesorium, które chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Zegarki na srebrnej bransolecie nosiły nasze babcie i prababcie, Noszą je nasze mamy. Nosi je w końcu także młode pokolenie, choć niestety ostatnimi czasy coraz częściej wybieramy plastykowe dodatki zamiast prawdziwych eleganckich i wcale nie wiele bardziej kosztownych. Dlaczego srebro to prawdziwa klasa? Co znajdziemy w ofercie marki Perfect?

Zegarki Perfect to zegarki damskie na srebrnej bransolecie. W ofercie producenta znajdziemy zarówno modele klasyczne i bogato zdobione, jak również zegarki nowoczesne, minimalistyczne czy w awangardowym stylu. Jednym słowem, dla każdej z nas coś innego. Srebrny zegarek nie musi kojarzyć się z dodatkiem biznesowym bądź z biżuterią starszej pani. Wystarczy uważniej przyjrzeć się zdjęciom w kolorowych pismach. Zegarki damskie na srebrnej bransolecie są często noszone przez gwiazdy średniego i dużego formatu. Sprawdzają się zawsze wtedy, gdy nie chcemy sięgać po złoto, ale chcemy postawić na prawdziwą biżuterią.

Zegarek ze srebra pasuje tak na co dzień, jak na ważne okazje. Do garsonki, swetra czy sukienki. Wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz. Jeśli chodzi o ofertę Perfect, jest w czym przebierać;. Obejmuje ona kilkadziesiąt pięknych, misternie zdobionych i ręcznie wykonanych zegarków damskich.

Zobacz, co ciekawego znaleźć można w najnowsze kolekcji:zegarek-perfect1

Zegarek Perfect damski model 45 – zielone wskazówki, nowoczesny młodzieżowy design

 

zegarek-perfect2

Zegarek Perfect damski model 46 – zdobiona bransoleta

 

zegarek-perfect3

Zegarek Perfect model 50 – delikatna polerowana koperta oraz bransoleta

 

zegarek-perfect4

Motyw florystyczny na bransolecie

 

zegarek-perfect5

Klasyczna tarcza, polerowana koperta i bransoleta srebrna

 

zegarek-perfect6

Duża stylizowana czcionka na tarczy

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*