admin/ Wrzesień 19, 2017/ PORADY

Pogoda za oknami nie rozpieszcza, a właściwie to może skutecznie popsuć nam humor i zniechęcić do jakiejkolwiek aktywności poza spędzeniem czasu w ciepłym domu, przed komputerem, telewizorem czy czytając książki.

Niestety, nawet w taką pogodę trzeba niekiedy wyjść z domu i zmierzyć się z mało sprzyjającą aurą, niskimi temperaturami oraz opadami deszczu. Warto zatem dobrze się przygotować i zrobić rzetelny przegląd swojej jesiennej garderoby. Niestety jak co roku, przychodzi taki czas, w którym krótkie spodenki i cienkie T-shirty należy schować głęboko w szafie i zastąpić je ciepłymi bluzami oraz nieprzemakalnymi kurtkami.

W takich sytuacjach, jak to często bywa okazuje się, że naszej garderobie przydałoby się nieco więcej świeżości i konieczne będą zakupy. Szczęście w nieszczęściu, jeżeli w porę zorientujemy się, że konieczna będzie wizyta w sklepie, to możemy zdecydowanie sporo zaoszczędzić robiąc zakupy, zanim sezon jesienno-zimowy rozpocznie się na dobre. Wyprzedając zmianę ekspozycji sklepowej bardzo często możemy liczyć na bardzo atrakcyjne promocje i wyprzedaże ubrań, których tzw. „prime time” ma dopiero nastąpić.

kurtki promocje

W taką pogodę jaką mamy od kilku dni za oknami, tzn. deszcz, niska temperatura i wiatr przeplatane okazjonalnym pojawieniem się promieni słonecznych, bardzo często nie wiemy do końca jak się ubrać, bowiem zarówno zbyt mała warstwa jak i zbyt grube ubranie mogą utrudniać nam nasze codzienne obowiązki i nie gwarantować odpowiedniego poziomu komfortu. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem może być ubieranie się na, tzw. „cebulę”. O co chodzi? O ubieranie na siebie kilku cieńszych warstw odzieży, w taki sposób, aby w razie potrzeby móc część z nich z siebie zdjąć lub założyć.

W obecnych warunkach warto zatem mieć na sobie przynajmniej dwie lub trzy warstwy. Mogą to być kolejno: T-shirt, bluza oraz kurtka. W ten sposób w zimniejsze dni ochronimy się przed mało sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a jeżeli zrobi się nam zbyt ciepło, możemy śmiało rozpiąć lub zdjąć z siebie kurtkę i utrzymać odpowiednią temperaturę ciała.

Poszukując odpowiedniej kurtki na jesień, warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału z którego została ona uszyta. Najlepszym rozwiązaniem będą kurtki nieprzemakalne oraz takie, które ochronią nas przed zimnym wiatrem. Póki nie nadejdą zimowe mrozy, kurtka nie musi być również specjalnie gruba, dlatego dużo lepszym rozwiązaniem będą modele wykonane z lekkich materiałów, które nie będą nam ciążyć zarówno po założeniu ich na siebie jak i po ściągnięciu ich i schowaniu do torby czy plecaka.

Jesienna pogoda może dać się we znaki każdemu z nas, dlatego warto, szczególnie w jej wczesnym etapie odpowiednio się zabezpieczyć i zdać się na dobrej jakości odzież, która może nam pomóc przetrwać ten ponury okres w roku.

 

kurtki promocje w pitbulloutlet.com