admin/ Maj 6, 2016/ PORADY, TRENDY/ 0 comments

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią rozpoczyna się sezon na wesela! Jednakże dla niektórych pań okazje tego typu są bardzo problematyczne, ponieważ nie wiedzą one, co ubrać na tak ważne i eleganckie wyjście. Moda w XXI wieku zmienia się niezwykle dynamicznie. Praktycznie co rok dochodzi do jakichś mniejszych lub większych zmian. Pamiętajmy, że sukienkę musimy dopasować nie tylko do naszej sylwetki, ale także do miejsca, w które się udajemy.

Kilka ogólnych zasad

Przy wyborze kreacji na oficjalne wyjścia musimy stosować się do kilku ogólnie przyjętych zasad. Dotyczy to oczywiście tak ważnego wydarzenia jak ślub i wesele. Według tradycji panna młoda powinna być ubrana w sukienkę koloru białego. Jednakże w ostatnich latach popularne stają się także inne, jasne kolory, takie jak na przykład beż. Największym faux pas, które może popełnić zaproszona na wesele kobieta, jest założenie sukienki w kolorze białym, ponieważ absolutnie nie na miejscu jest kreacja przypominająca tę, którą przygotowała panna młoda. Zasada dotycząca unikania koloru białego dotyczy w szczególności długich sukni.

Ze względu na wysoką temperaturę, tak często występującą w miesiącach letnich, panna młoda może zdecydować się na krótką sukienkę – oczywiście powinna być ona w tradycyjnym, białym lub do niego zbliżonym kolorze. Jednakże w takim przypadku przyszła żona może (albo nawet powinna!) poinformować resztę pań, które mają być na weselu, o wyborze kreacji tego typu, ponieważ wtedy także i one powinny zadbać o to, aby ich sukienka na wesele była tej samej długości.

Jaką wybrać?

Najpopularniejsze w tym sezonie będą proste, rozkloszowane sukienki. Co ciekawe z mody wychodzą bogato zdobione modele – ogromna ilość zbędnych dodatków to już przeszłość. Powinno się także unikać błyszczących materiałów, gdyż wyglądają groteskowo. Warto także zastanowić się nad długością sukni – jeśli wybierzemy model rozkloszowany, nie powinien on być długi aż do ziemi. Proste suknie, oprócz rzecz jasna walorów estetycznych, zapewniają także wygodę. Oczywiście nie trzeba „ślepo” podążać za modą. Jeśli czujemy, że sami potrafimy stworzyć atrakcyjną kreację, zróbmy to. Najmodniejsza sukienka na wesele będzie wyglądać fatalnie, jeśli nie pasuje do naszej figury lub innych dodatków. Trzeba więc znaleźć kompromis pomiędzy modną kreacją, a taką, która będzie pasować do naszej figury. Bardzo ciekawe propozycje eleganckich sukienek można znaleźć w sklepie monashe.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*