admin/ Listopad 5, 2015/ TRENDY/ 0 comments

Trendy w fasonach spodni przez lata ulegały wielu zmianom. Raz modne były dzwony, później szwedy, następnie zaś nadeszła era rurek, która funkcjonuje po dziś dzień. Od niedawna jednak o pozycję najbardziej popularnych spodni walczą spodnie boyfriendy.
O ich charakterystyce oraz możliwościach zestawiania przeczytacie w niniejszym artykule.

Boyfriendy są to spodnie, które jak sama nazwa wskazuje, mają nieco męski charakter. Jaki jest więc ich fenomen, skoro na pierwszy rzut oka nie zachwycają, a jednak zaczynają być poważnym konkurentem dla rurek? Być może właśnie dlatego, że stanowią odejście od czegoś, co już dla wielu stało się czymś zwykłym. Natura kobieca uwielbia nowości, więc może rurki po prostu już się nam znudziły?

STYLIZACJE Z BOYFRIENDAMI

Wbrew pozorom, spodnie boyfriend dają szerokie możliwości stylizacyjne. Może nie są tak uniwersalne, jak rurki, przez co nie nadają się na na każdą okazję, natomiast z ich udziałem można tworzyć bardzo zróżnicowane zestawienia. Genialnie prezentują się one bowiem zarówno
w połączeniu z typowo casualowymi lookami typu: bluza + adidasy, ale również idealnie komponują się w bardziej eleganckich propozycjach typu: koszula + szpilki. Co więcej, ich niewątpliwą zaletą jest również niepodważalna wygoda w użytkowaniu, która w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Ponadto wszelkie zestawienia z boyfriendami w roli głównej są nietuzinkowe i z pewnością wyróżniają się na tle takich samych looków z rurkami. Może właśnie za tę niepowtarzalność podbijają one serca coraz większej ilości Kobiet na całym świecie.

BOYFRIEND JEANS W ZESTAWIENIACH

Zobaczcie parę zróżnicowanych looków ze spodniami typu boyfriend.

modne spodniemodne jeansyZestawienie z boyfriendami

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*