admin/ Kwiecień 12, 2017/ PORADY/ 0 comments

Moda na rozważne i przemyślane robienie zakupów jest coraz popularniejsza. Wiele osób dzięki temu, że z rozwagą podejmuje decyzje zakupowe i nie polega tylko na tym co widzą przed sobą, może zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii i takich serwisów jak porównywarki cenowe, wystarczy nam kilka minut by w internecie znaleźć produkt w najlepszej dla nas cenie. Jednak rozważne zakupy nie polegają wyłącznie na przeszukiwaniu internetu, bowiem coraz częściej korzystamy także ze sklepów stacjonarnych, gdzie również wykorzystujemy rozmaite techniki polegające na zminimalizowaniu kosztów i maksymalizacji zaspokojenia swoich potrzeb.

Na stoiskach z artykułami spożywczymi wypatrujemy produktów objętych promocją, ofert typu 2+1 czy specjalnych powiększonych edycji naszych ulubionych produktów. Wielu z nas zakupy ubrań robi podczas posezonowych wyprzedaży, zbieramy rozmaite punkty, kupony i naklejki oferowane nam przez różne marki i upoważniające nas do dodatkowych promocji, itd.

tanie t-shirty

Branża odzieżowa chyba najlepiej póki co przystosowała się do kształtującego się na rynku nowego typu klienta. Wiedząc, że coraz częściej odwiedzający sklepy mają do dyspozycji wiele różnych narzędzi do porównania oferty niemal każdego sklepu na świecie i zwiększającej się pozycji rynku e-commerce, wiele marek postawiło na wydzielenie ze swojej oferty outletów, które stale oferują klientowi atrakcyjną, wyprzedażową cenę na wszystkie dobra.

Warto pamiętać, że outlet odzieżowy to nie żaden ciucholand czy lumpeks z odzieżą używana i sprzedawaną na wagę. Outlet odzieżowy to miejsce, do którego trafia oryginalna i markowa odzież, często znanych i cenionych marek. Skąd zatem w outlecie tak dobre ceny? A no stąd, że do sprzedaży trafiają najczęściej towary, dla których zabrakło miejsca na głównej ekspozycji sklepu, pochodzące z kończącej się kolekcji czy ubrania i towary nie posiadające swoich oryginalnych opakowań lub metek. W ten sposób sklepy odzieżowe zwalniają sobie miejsca na magazynie i wystawach na towary z najnowszych kolekcji, jednocześnie nie rezygnując ze sprzedaży produktów, które wciąż mogą przynieść zyski, a które w przeciwnym razie skazane byłyby na zwroty czy zniszczenie.

wyprzedaże, outlet

Outlet odzieżowy to taki sklep, w którym przez cały rok trwa promocja i to nie byle jaka, bowiem ceny towarów z outletu zazwyczaj obniżane są o 50%, 60%, 70% i więcej. Nie ma tu granicy cenowej, bowiem chcąc sprzedać ostatnie sztuki towaru, sklepy mogą obniżać ich ceny do skutku. Dzięki temu bez problemu zaopatrzymy się w tanie T-shirty, bluzy, spodnie, sukienki, kurtki i wszystko co dostępne jest w regularnej ofercie sklepowej.

Jedyne na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę robiąc zakupy w outlecie odzieżowym to rozmiary ubrań, bowiem rozmiarówka w tym przypadku może być bardzo ograniczona i z reguły, jeżeli nie znajdziemy swojego rozmiaru, to jest spore prawdopodobieństwo, że już go nie znajdziemy i lepiej będzie poszukać czegoś innego. Taki jednak urok outletu, w którym ostajemy coś za coś. Niskie ceny w zamian za często ograniczony wybór, jednak jeżeli dobrze poszukamy to możemy nieźle się obłowić i zaoszczędzić przy tym sporo gotówki.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*