admin/ Marzec 1, 2016/ INSPIRACJE/ 0 comments

Torebki kopertówki już od kilku lat stanowią trend w polskiej i zagranicznej modzie. Na początku kobiety nie do końca były przekonane do tych torebek, ponieważ były one strasznie niewygodne i nie można było nic w nich zmieścić. Po pewnym czasie jednak, prawie każda z nas przekonała się do kopertówki, gdyż nie tyle chodzi o funkcjonalność ile o to, że torebka stanowi niebanalną ozdobę dla całej stylizacji.

Kopertówka jest idealnym elementem, który może nadać charakter całemu naszemu strojowi. Modne są zarówno mocne żywe kolory, jak i pastelowe odcienie wybór zależy od tego jakie ciuchy ubierzemy. Poza tym, dzisiaj projektanci wyszli naprzeciw potrzeb kobiecych, a zatem kopertówki nie koniecznie oznaczają niewygodę.
niebieska kopertówka

Jest ona niewiele mniejsza od formatu A4, a zatem pomieści dokumenty, portfel, komórkę, klucze do mieszkania, małą kosmetyczkę i na pewno jeszcze kilka przydatnych rzeczy. Torebka ta jest w bardzo modnym kolorze. Pasuje na wyjście ze znajomymi, ale także na co dzień do pracy – chyba, ze ktoś musi nosić rzeczy formatu A4. Jeżeli tak to dostępne są również kopertówki maxi, które spokojnie pomieszczą taki format i będą stanowić elegancką ozdobę stroju do pracy.

Kopertówki zazwyczaj zakłada się do eleganckich strojów, jednak są też takie modele, które będą pasować do luźniejszych stylizacji. Możliwości jest wiele, jednak wszędzie należy zachować umiar, dlatego od razu apeluję – nie zakładajcie kopertówki do sportowych strojów, jak dres. Wygląda to groteskowo i niesmacznie. Jednak przy innych stylizacjach kopertówka na pewno wspaniale się sprawdzi.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*