admin/ Marzec 15, 2016/ TRENDY/ 0 comments

Wiosna niedługo zapuka do naszych drzwi. Większość z nas z pewnością myśli już z niecierpliwością o tym momencie, gdy będzie można założyć lekki płaszczyk czy kurtkę, delikatną apaszkę i czółenka. Wiosenna garderoba nie obejdzie się też oczywiście bez dopasowanej torebki. To element stylizacji, który wiele z nas lubi najbardziej! Jakie torebki będą modne w tym sezonie? Zobaczcie!

Wiosna powita nas prawdziwą feerią barw. Czerń nadal będzie na topie, jeśli jednak troszkę Ci się już znudziła, teraz możesz zdecydowanie zaszaleć. Modne są pastele, a także nasycone, żywe kolory: oranże, kobalt, do łask powraca też zieleń. Torebka może ożywiać całą garderobę, stanowiąc na przykład jej kontrastowy element. Nie musi pasować do butów, ani do żadnego innego elementu Twojej stylizacji! Niech żyje swoboda!

W wielu kolorach:

Po długim panowaniu dużych toreb, worków i teczek przyszła wreszcie pora na powrót małych gabarytów. Z tych większych nie musimy rezygnować, jednak jeśli potrafisz zmieścić się w filigranowej torebce, będziesz nie tylko modnie wyglądać, ale również odciążysz zmęczony kręgosłup 😉 Modne są małe kuferki, torebki pudełeczka, na ramię i do ręki. Na wieczór oczywiście nieśmiertelna kopertówka.

Małe torebeczki:

Ciągle króluje boho. Bardzo modne są torebki ze skóry i zamszu w odcieniach brązu, beżu czy czarne. Ciekawym akcentem są frędzle – im dłuższe, tym lepiej!

Torebka, frędzle:

Możesz też oczywiście postawić na klasykę. Jak to zwykle bywa, do wyboru masz również propozycje uniwersalne, zachowawcze i stonowane, a przy tym nadal zgodne z najnowszymi trendami. Torebka do biura również, wbrew pozorom, może stanowić atrakcyjny element stylizacji.

Torebki uniwersalne, na co dzień:

Wybrałaś już swoją torebkę? Jeśli nie możesz się zdecydować, nic nie szkodzi. Do wiosny masz jeszcze trochę czasu – poza tym, jest ona na tyle długa, że możesz pozwolić sobie na więcej niż jeden fason, tym bardziej, że do lata nie przewidujemy znaczących zmian, jeśli chodzi o torebkowe trendy 😉

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*