admin/ Styczeń 20, 2016/ INSPIRACJE, TRENDY/ 0 comments

Odkąd pamiętam, zawsze miałam duże torby, bo do pracy czy szkoły trzeba było trochę rzeczy spakować. Oprócz dokumentów, były jeszcze zeszyty, dokumenty, tony papierów. Do tego trzeba było zmieścić jeszcze drugie śniadanie czy obiad. Dlatego na co dzień duża torba jest jak najbardziej odpowiednia.

Jednak życie to nie tylko praca czy szkoła. Przecież nieraz wychodzimy, by na przykład rozerwać się ze znajomymi, a to na bilard lub kręgle, czy po prostu na imprezę. Już nieraz miałam okazję uczestniczyć w takich imprezach i miałam straszny problem, by wyjść z taką dużą torebką, kiedy tak naprawdę potrzebuje zabrać portfel z dokumentami, może kilka kosmetyków na wszelki wypadek, ewentualnie paczkę chusteczek higienicznych.

Dlatego postanowiłam kupić sobie przynajmniej dwie małe torebki, które będą mieściły wyżej wspomniane przedmioty i nic więcej. Wybrałam jedną torebkę typu chanelka: czarna torebka na łańcuszku. Jest matowa, łańcuszek jest metaliczny i pasuje mi do większości strojów. Jest wygodna – mogę w niej nawet tańczyć na dyskotece, a torebka niespecjalnie mi przeszkadza. Czarna torebka na łańcuszku tak mi się spodobała, że druga torebka którą sobie kupiłam niewiele się od niej różni. Z wyglądu jest taka sama – tan model podoba mi się najbardziej, więc czemu mam nie kupić drugiej w tym samym fasonie? Oczywiście nie kupiłam dokładnie takiej samej. Moja druga mała torebka jest czerwona, nie matowa, ale błyszcząca i na złotym łańcuszku.

Obie torebeczki wzajemnie się uzupełniają, ponieważ kiedy jedna nie pasuje mi do stroju – wybieram tę drugą i na odwrót. Dzięki temu zawsze mam do czego włożyć niezbędne rzeczy i nie muszę nosić ciężkiej wielkiej torby. Dziewczyny: dwie małe torebki to minimum jakie powinno się znaleźć w naszych szafach, zatem powoli przymierzam się do kolejnej. I tym razem na pewno nie będzie to chanelka.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*