admin/ Marzec 4, 2016/ Bez kategorii/ 0 comments

Zazwyczaj uważało się, że koronkowa sukienka zarezerwowana jest dla Panny Młodej. Jednak obecnie nie jest to już żelazną regułą. Koronkowe sukienki można spokojnie ubrać na wesele, nawet jeżeli jesteśmy tylko gośćmi. Trzeba jednak uważać, by nie przesadzić – w końcu najpiękniejsza musi być Panna Młoda. Które koronkowe sukienki pasują dla gości weselnych?

Jednym z bezpiecznych kolorów dla koronkowej sukienki jest granat – zastąpi standardową czerń, niepasującą na wesele, a poza tym koronka ładnie łączy się z tym kolorem. Koronki też nie powinno być w tym przypadku za dużo. Musimy też uważać, ponieważ zadaniem koronki jest uwydatnić miejsce, w którym przylega do ciała – zatem jeżeli mamy duży biust, lepiej go nie podkreślać dodatkowo koronką. Jeśli mały – jak najbardziej możemy sobie na to pozwolić. Oto przykład granatowej sukienki koronkowej, którą możemy założyć na wesele:koronkowe sukienki

Zdecydowanie na ślub i wesele odpada biała sukienka koronkowa. Chociaż białe sukienki koronkowe są naprawdę piękne i – szczególnie jeśli jest się opalonym – wygląda się w nich bardzo ładnie, jednak na weselu kolor biały jest zarezerwowany wyłącznie dla Panny Młodej – biały kolor u innych osób byłby zatem niestosowny.Podobno czarnych sukienek też się nie zakłada na wesela, jednak to już nie do końca żelazna reguła: jeśli dobierzemy ładne kolorowe dodatki, jak torebka, szal, bolerko, buty itd, to myślę, że spokojnie można ubrać czarną sukienkę.

Na wesele w szczególności poleca się czerwone koronkowe sukienki – nie potrzebujemy przy niej wiele dodatków, sama czerwona koronka będzie dodatkiem samym w sobie. Czerwona koronka sprawia, że panie wyglądają kobieco i zmysłowo. Warto wykorzystać okazję jaką jest wesele i wyglądać wyjątkowo.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*