admin/ Październik 20, 2015/ STYLIZACJE/ 1 comments

Podobnie jak w poprzednich latach, jesienią do łask powrócił styl BOHO, którego konwencja przypadła do gustu wielu Kobietom. Zestawienia w tym stylu z pewnością się wyróżniają, dlatego na pierwszy rzut oka można je włożyć do odpowiedniej szufladki. W niniejszym wpisie pokażemy Wam nietuzinkowe stylizacje BOHO, które będą dla Was stanowić inspirację, by samodzielnie tworzyć podobne looki.

CHARAKTERYSTYKA STYLU BOHO

  • Zestawienia w stylu BOHO są zazwyczaj dosyć luźne, co daje swobodę ruchów, a co za tym idzie niesamowite poczucie komfortu i wygody.
  • Cechą wyróżniającą ten styl są zróżnicowane, mocne kolory, koronkowe materiały, kwieciste i zygzakowate wzory, frędzle, futerka oraz klasyczny jeans. Przypomina on więc nieco styl szalonych hipisów.
  • Stylizacje BOHO mogą być zarówno stonowane, jak i bardzo wyraziste, dzięki czemu może odnaleźć się w nim wiele Kobiet.
  • W zestawieniach BOHO bardzo często nosi się kapelusze, bądź charakterystycznie przewiązane przez głowę chustki lub rzemyki.

JESIENNE ZESTAWIENIA W STYLU BOHO

stylizacja bohoźródło: catchthosemoments.blogspot.com

zestawienie bohoźródło: stylizacje.pl

boho lookźródło: stylizacje.pl

Zestawienie boho z frędzlamiźródło: kolorowadusza.com

Stylizacja bohoźródło: stylizacje.pl

stonowane zestawienie bohoźródło: kolorowadusza.com

boho zestawienieźródło: lovefashionblog.com

boho stylizacjeźródło: kobietamag.pl

boho z wybieguźródło: dominikacostro.pl

typowa stylizacja bohoźródło: kreatorki.pl

Zestawienie bohoźródło: monashe.pl

Zestawienie bohoźródło: monashe.plLook bohoźródło: monashe.plsznurowana bluzka bohoźródło: monashe.plSukienka w stylu bohoźródło: monashe.plmodna stylizacja bohoźródło: monashe.pl

1 Comment

  1. tak się cieszyłam że w tym sezonie królował styl boho. Jest jednym z moich ulubionych stylów. Luźne bluzki i spodnie, kolorowe narzuty, frędzle idealne połączenie według mnie na lato. Świetnie inspiracje tak jak i post 🙂
    pozdrowionka
    Mój BLOG

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*