admin/ Luty 22, 2018/ UBRANIA NA CO DZIEŃ

W każdej szafie znajduje się jedna rzecz, która często okazuje się niezbędna. Chłodny dzień? Trening? Szybkie wyjście do sklepu? Wieczorny spacer z psem? Każdy z tych powodów jest dobry, żeby możliwie najszybciej zarzucić na siebie bluzę.

Bluzę, bo to o niej mowa. Rozpinana, bez zamka, z kapturem lub bez niego, z jedną lub dwiema kieszeniami. Niezależnie od modelu, w twojej szafie też jedna z nich gdzieś jest. Może skutecznie schowana, skoro i tak nie używasz jej na co dzień, a może jest gdzieś na wierzchu, bo nosisz ją każdego dnia.

Niezależnie od poziomu eksploatacji, czasem zdarza się, że bluzę trzeba zamienić na lepszy, albo po prostu nowszy model. Ze względu na to, że zima (jaka by nie była) jeszcze trwa, warto przyjrzeć się bluzom, które zostały stworzone do tego, żeby nosić je w chłodniejsze dni. Na warsztat weźmy więc damskie bluzy Pit Bull.

Prostota

Tym, co przemawia za tymi bluzami, jest niewątpliwie ich krój. Prosty, bez jakichś zbędnych dodatków, które z jednej strony podrażałyby ubranie, a z drugiej sprawiły, że przestałoby być funkcjonalne.

bluza pit bullKolorystyka

Przyzwyczaiłyśmy się, że jeśli bluza, to albo czarna, albo jasnoszara. Na szczęście ten nudny schemat został przełamany. Bluzy Pit Bull możemy znaleźć w ciekawych i wyrazistych barwach. Mięta, burgund, ciemnoniebieski i jeszcze inne. Jeśli lubisz nosić się odważnie, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oczywiście, dla wszystkich was, które uwielbiają czernie i szarości, wybór wcale nie będzie mniejszy.

Grubość materiału

Bluzy Pit Bull, które nie są przeznaczone bezpośrednio do ćwiczeń, są wykonane z bawełny o wysokiej gramaturze. Dzięki temu jest w niej ciepło nawet, jeśli odzieżą wierzchnią będzie tylko cienka, wiatroszczelna kurtka. Inna sprawa, że 400 g/m to znowu nie tyle, żeby się żywcem gotować, co też jest przydatne.

Dbałość o szczegóły

To mnie chyba najbardziej przekonuje, jeśli chodzi o bluzy Pit Bull. Mocne szwy, zakrycie tego przy szyi, żeby nie ocierał skóry przy każdym założeniu. Doszyte zamki, co czasem wcale nie jest oczywiste. Jeśli chodzi o ten aspekt, to dla mnie wygrywa.

Nadruki

Nadruki są, oczywiście sprawą indywidualną. Jednak niezależnie od tego, czy wolisz delikatne zaznaczenie marki, czy takie, którego nie sposób przeoczyć, to najważniejsza jest jakość aplikacji. Na szczęście u Pit Bulla nie ma powodu do obaw, że po kilku praniach trzeba będzie się domyślać, co znajdowało się w danym miejscu.

Opcja również dla panów

Damska szafa to niejedyne miejsce, w którym powinna znaleźć się bluza. Męska garderoba nie jest wyjątkiem. Wobec tego warto, by u naszych partnerów również znalazły się bluzy Pit Bull, które będą mogli nosić z nami na wspólne spacery 🙂